Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak, Türk öğrencilerimizin, barış dolu ve güvenilir, aynı zamanda ekonomik anlamda son derece avantajlı bir ülke olan Kosova’da eğitim almaları için yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Kosova Balkanlar coğrafyasında, küçük ve son derece oturmuş altyapısı olan bir ülkedir. Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciği olarak ülkenin gözde okullarında eğitim almanız için sonuna kadar yardımcı olmaya hazırız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak Her Zaman Yanınızdayız:

Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciği olarak, a dan z ye her aşamada öğrencilerimizin yanındayız. Üniversite seçiminden, kayıt tarihlerinin bildirilmesine, kayıt işlemleri için gerekli belgelerinin temininden, kayıt yapılmasına ve öğrencilik yılları boyunca her konuda profesyonel öğrenci danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. İnternet sitemizden iletişim kurabilir, çağrı merkezimizden ve bizzat şubelerimize gelerek, yüz yüze danışmanlarımızdan bilgi, rehberlik alabilirsiniz.

Kosova’nın başkenti Priştine’de bulunan, Priştine Üniversum Üniversitesi, Türk öğrencilerimiz için en avantajlı eğitim kurumlarından biridir. Bu üniversite, başkentin en güzel noktalarından birinde bulunmaktadır. Üniversite, bölgedeki ilk araştırma merkezi olma özelliğine sahiptir ve bu da önemli bir tarihi özellik yüklemektedir. Üniversite, genel olarak, işletme bölümü, ekonomi bölümü, sosyal bilimler ve eğitim fakültesi bölümlerinden oluşmaktadır. Uluslararası statüde, başta Türk öğrenciler olmak üzere, yabancı öğrencilere açık ve yeterli altyapısı olan bir üniversitedir.

Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciği olarak, bu seçkin üniversiteyi değerli gençlerimize önermekteyiz. Tamamen sınavsız olarak, sadece lise diplomanızla kabul edilebilirsiniz. Bu avantajı kaçırmamanızı öneririz. Meslek lisesi, anadolu lisesi, düz lise farklı olmadan diplomanızla başvurabilirsiniz. Üniversitenib hukuk fakültesi, inşaat fakültesi ve mimarlık bölümlerinde İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Bu da son derece önemli bir avantajdır.

Mezun olduğunuzda, alacağınız diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır. Bu özellik ülkemizdeki bir üniversite mezunu ile aynı şartlarda meslek hayatına atılma imkanı sunar. Ülkenin en gelişmiş üniversitesi olan Kosova Üniversum Üniversitesi’nden aldığınız diploma Avrupa ülkelerinden de tanınmaktadır. Okul, Bologna kriterlerine uygun bir eğitim kalitesine sahiptir.

Kurumun öğrencilerin eğitim noktasında donanımlı hale gelmelerinin yanında, sosyo kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerini de sağlayan çok önemli bir özelliği bulunmaktadır. Hem ulusal noktada, hem de uluslararası anlamda öğrencilerin kendilerini ifade etmeleri kurumun en önemli amaçlarından biridir. Modern derslikler, donanımlı laboratuvarlar, seminerler ve toplantılar, konferanslar öğrencilerin meslek eğitimi almalarını sağlamaktadır. Akademik anlamda mükemmel eğitim ise okulun en önem verdiği noktalardan biridir. Buna göre, son derece seçkin bir eğitmen kadrosu bulunmaktadır.

Birçok spor ve kültür kulübüne öğrenciler üye olabilirler. Kendilerini geliştirmeleri için birçok faaliyetle ilgilenebilirler. Mezun olduğunuzda, mesleki anlamda donanımlı bir hale geleceksiniz. Hem ülkemizde, hem de yurtdışında çalışma şansını yakalayacaksınız. Kendine güvenen, mesleğini yapma hazır gençler olarak hayata atılacaksınız. Ekonomik anlamda zorlanmadan, bir Avrupa ülkesinde üniversite eğitimi alacaksınız.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!