Kosova Üniversitesi Dgs Dikey Geçiş

Kosova Üniversitesi Dgs Dikey Geçiş

DGS Dikey geçiş fırsatından yararlanarak, eğitim almakta olduğu bölümden, bir başka bölüme geçen ve bu şekilde, her zaman eğitimini almak istedikleri fakültelerde, memnun şekilde eğitim alan gençlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamadan yararlanmak için, ülkemizde birtakım sınavlara girmek ve not ortalaması gibi bazı şartları gerçekleştirmek gerekmektedir. Ülkemiz şartlarında ve eğitim sisteminde bu uygulamaların normal olduğunu belirtelim. Kosova Üniversiteleri’nde ise, dikey geçiş uygulamalarında, Türk öğrenciler için bu şekilde kurallar söz konusu değildir.

Kosova Üniversitesi Dikey Geçiş Uygulamaları:

Ülkemizde bir üniversitede, lisans eğitiminize devam etmekte olabilirsiniz. Kosova’da bir üniversitede ya da yurtdışında herhangi bir üniversitede eğitim almanız da söz konusu olabilir. Bu durum, dikey geçiş uygulamasından faydalanmanız için size bir fırsat sunacaktır. Kosova Üniversitesi dikey geçiş fırsatlarından yararlanarak, çok daha geçerli bir meslek eğitimi alabilirsiniz ya da her zaman eğitim almak istediğiniz fakülteye devam edebilirsiniz. Kosova Üniversitesi dikey geçiş imkanları noktasında, en avantajlı üniversitelerden biri, Priştine Universum Üniversitesi’dir. Başkentte bulunan bu seçkin eğitim kurumu, yurtdışından ve Kosova’dan birçok öğrencinin eğitim almak için tercih ettiği bir kurumdur. Türk öğrenciler, sınavsız olarak kabul edilmektedir. Tavsiyemiz, bu önemli üniversitede lisans eğitimi ya da dikey geçiş yapma imkanını kaçırmamanızdır.

Kosova Üniversitesi dikey geçiş uygulamalarından yararlanmak için ne bir sınava girmenize, ne de not ortalaması tutturmanıza gerek yoktur. Priştine Universum Üniversitesi ve birçok kaliteli kurum, öğrencilerimizi sınavsız şekilde kabul etmektedir. Bu avantajı doğru şekilde değerlendiren öğrenciler, Kosova gibi huzurlu ve medeni bir ülkede, son derece kaliteli bir üniversitede, elit ortamda ve çok önemli akademik kadronun elinde lisans eğitimi alma şansını yakalamaktadırlar. Lisans bölümlerine kayıt yaptırabilirsiniz. Dikey geçiş yapmak isterseniz, bu noktada kayıt başvurularınızı yaparak, kalan senelerinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok seçenek sizleri bekliyor. Önemli olan, kararınızı vermek ve başarılı bir eğitim için adımınızı atmaktır.

Seçimlerinizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak, her zaman sizinle olduğumuzu belirtelim. Üniversite bilgileri, kayıt işlemleri, harç bilgileri ve ödemeler, kayıt olma, kontenjanlar ve her konuda bilgi ile destek için öğrenci danışmanlarımız sizinle olacaktır. Üniversitenin bölümleri arasında en gözde bölümlerin başında hukuk fakültesi, inşaat mühendisliği ve mimarlık fakültesi olarak sayılabilir. Kalite bir eğitimin yanında, ayrıca, bu bölümlerde İngilizce destekli çok özel bir eğitimin verildiğini belirtelim. Bu önemli avantajı kesinlikle değerlendirmelisiniz. Diğer bölümler de, son derece güncel hem yurtdışında hem de ülkemizde kariyer seçenekleri olan bölümlerdir. İşletme, pazarlama, bankacılık ve finans, uluslararası iş, siyaset bilimi, kamu yönetimi, Avrupa Çalışları ve Uluslararası Siyaset bölümlerinde en seçkin eğitimi alabilirsiniz. Dikey geçiş fırsatlarını değerlendirerek, geçerli diplomanızla hem ülkemizde, hem Avrupa ülkelerinde kariyer yapma olanaklarını da elde edebilirsiniz.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!