Priştina Üniversitesi

Kosova Üniversiteleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Sağlık eğitimi almak istiyorsanız, ülkemizde birçok fakültede eğitimlerinizi alabilirsiniz. Ancak, unutulmamalıdır ki, ülkemizde sınav sistemi ve puan uygulaması bulunmaktadır. Sınava hazırlanmak yerine, sizi sınavsız şekilde kabul edecek, çok da kaliteli, donanımlı sağlık eğitimi alacağınız yurtdışı üniversitelerinden eğitim alabilirsiniz. Kosova Üniversiteleri sizleri kucaklamaktadır. Kosova, ülkemize son derece yakın bir ülkedir. Komşumuz sayılacak, sık sık uçuşların olduğu, karayolu ve demir yolu ağlarının da olduğu bir ülkedir. Modern yüzü Avrupa’ya dönük, yanısıra geleneklerini de koruyan bir ülkedir. Ülkemize bu noktada çok yakındır, kaldı ki ülkenin nüfusunda çok sayıda Türk soydaşımız bulunmaktadır. Kosova’da üniversite öğrencisi olmak, Türk öğrenciler için son derece avantajlıdır. Özellikle başkentin yıldız üniversitesi olan Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerimiz için son derece avantajlıdır.

Universum üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitimi:

Sağlık eğitimi almak son derece avantajlıdır. Birçok alanda ve fakültede çalışabilirsiniz. Kosova üniversiteleri fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi noktasında, seçeceğiniz Universum Üniversitesinde en özel eğitimi alacaksınız. Kosova’lı öğrenciler için de, Kosova üniversiteleri fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimleri için  en fazla Universum Üniversitesi’ni tercih etmektedirler. Bu bölümden mezun olan öğrenciler, gerek yurtdışında, gerekse ülkemizde birçok alanda çalışabilirler. Hem kamu alanında, hem de özel sektörde sağlık kurumlarında çalışabilirler. Tabi bu noktada, yurtdışındaki eğitim kurumlarında alacağınız diplomalarınızın ülkemizde ya da yurtdışı ülkelerinde tanınması çok önemlidir. İşte bu fırsatı, size Universum Üniversitesi sunmaktadır. Diplomalarımız, hem ülkemizde, hem de yurtdışında ülkelerde yani Avrupa ülkelerinde tanınmaktadır.

Kosova üniversiteleri fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü eğitimi için seçeceğiniz Universum Üniversitesi sizi yani Türk öğrencilerimizi sınav şartı olmadan, taban puan uygulaması olmadan kabul etmektedir. İster sağlık meslek liselerinden mezun olun, ister diğer meslek liselerinden, düz liselerden ya da anadolu liselerinden, geçerli bir diplomanız varsa, kesinlikle kaydınızı yaptırabilirsiniz. Üniversitesinin öğrencilerimizden tek şartı lise diplomalarının olmasıdır. Bunun dışında, bir puan ya da sınav koşulu bulunmamaktadır.

Sağlık eğitimleri okulda mükemmel şekilde verilmektedir. Okulun iki kampusu bulunmaktadır. Altyapısı son derece donanımlı olan kampuslarda, modern laboratuvarlar, çalışma ve eğitim alanları bulunmaktadır. Malzemeler sürekli yenilenmektedir ve öğrencilerin modern eğitim almaları sağlanmaktadır. Hem teorik anlamda, hem pratik alanlarda eğitimlerinizi alma şansınız olacaktır. Mezun olduğunuzda, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı olarak kariyer basamaklarını tırmanmaya hazır olacaksınız. İsterseniz ülkemizde, isterseniz Avrupa ülkelerinde çalışabilekcesiniz.

Eğitim yıllarınız boyunca kampus yaşamı son derece hoşunuza gidecek. Yurtdışından gelen birçok öğrenci ile arkadaş olma fırsatını elde edeceksiniz. Öğrenci kulüplerinde sosyalleşebileceksiniz. Spor aktiviteleri, sanat çalışmaları boş zamanlarınızı dolduracak. Eğitim yıllarınızı sadece eğitimle değil, aynı zamanda medeni bir insan olma yolunda ilerleyerek geçireceksiniz. Seçkin ve medeni bir üniversite sizleri bekliyor. Kaydınızı hemen yaptırın.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!