kosova prizren üniversitesi

Prizren Üniversitesi

Prizren Üniversitesi Kosova’da yer alan üniversitelerdendir. Bu amaçla üniversite 21.yüzyıldaki uluslar arası iş gücü piyasasına ve ulusal pazara nitelikli, çalışkan, yetenekli, bilgili bireyler yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda üniversite eğitim ve bilim ilkeleri, kriterleri profesyonel olarak geliştirmekte ve faaliyetlerini bu yönde sürdürmektedir.

Prizren Üniversitesi, kendisini geliştirmek için birçok atılım gerçekleştirmektedir. Bu amaç doğrultusunda özelliklede Avrupa ve tüm dünyadaki üniversiteler ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Üniversite akademik profesörler, öğrenciler ve diğer çalışanlarla birlikte iş birliği içerisinde daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadırlar.

Prizren Ev Fiyatları

Ev Özellikleri Fiyatı
Merkezde Tek Yatak 220€
Banliyöde Tek Yatak 150€
Merkezde 3 Yatak 350€
Banliyöde 3 Yatak 250€

Eğitim Kolaylığı

Öğrencilerini ve çalışanlarının daha iyi eğitim alabilmeleri ve onların daha bilgili ve yetenekli olabilmeleri ve iş piyasasında kolay iş bulabilmeleri içinde tüm dünyadaki üniversiteler ile birlikte birçok eğitim programı yürütmektedir.

Üniversite uluslararası alanda kabul görmüş eğitim standartlarına ve profesörlere sahip bir üniversitedir. Üniversite eğitimi son derece ciddiye almış, işini iyi yapan bir kurum olmakta ve bunun içinde öğrencilerini ve çalışanlarını sürekli gelişmesi için teşvik etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

 

İngilizce, Arnavutça, Boşnakça olmak üzere üç dilde eğitim imkanı tanıyor.

Öğrencilerimiz mavi diploma ile mezun oluyorlar. Diploma adı Europass olduğu için mezunlar tüm Avrupa ülkelerinde kariyer yapabilirler. Bununla birlikte bu okulda okuduğumuz gençlerin çalışma alanları ve ülkeleri sadece ülkemizle sınırlı değil.

Üniversite gerek binaları gerekse de kullandığı malzemeler ile teknolojiye ayak uydurmuş, öğrencilerinin eğitimi için hiçbir masraftan kaçmayan bir anlayışa sahiptir. Sosyal tesisler, kütüphane, seminerler, eğitim kursları okul binaları ve diğer bütün binalar bu amaç doğrultusunda son teknoloji ürünleri ile donatılıp öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Tercih Sebepleri

Prizren ÜniversitesiPrizren Üniversitesi
Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!