Riinvest Üniversitesi

Türkiye’de üniversite okumanın artık git gide zorlaştığı bir dönem içindeyiz. Gerek haddinden zor sınavlar, gerekse yüksek maliyetler öğrencileri yurt dışında okumaya itiyor. Yurt dışında eğitim veren birçok ülkenin içinde Kosova, Türkiye’den gelen öğrencilere birçok kolaylık sağlıyor. Riinvest Üniversitesi de bunlardan birisidir.

Diplomaları tüm Avrupa ülkelerinden ve YÖKtarafından denklik sağlamaktadır. Ülkemizle kıyaslandığında öğrenciler için daha ekonomik bir yaşam sunan Kosova Üniversitelerine tam destek veriyor. 17 Şubat 2008’den bu yana bağımsız olan Kosova, eğitime verdiği önem ile ülkenin sosyal ve ekonomik kalkınmasını sağlamayı hedefliyor.

Halkın %90’ını Müslümanların oluşturduğu bölgede, Türk öğrenciler yabancılık çekmeden eğitim görebiliyor. Her biri kendi dalında uzman eğitimci kadrosu ile öğrencilerine mutlak başarıyı vaat eden üniversite, her geçen gün daha fazla öğrenciyi kabul etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni binalar ve eğitimciler için projelerini sürdüren Riinvest Üniversitesi çeşitli adaptasyon programları ile eğitim hayatına yeni başlayan öğrenciler için kolaylık sağlıyor.

Riinvest Üniversitesi Eğitim Fırsatı

Mezun ettikleri öğrencilerine, kamu ve özel sektörde sağladıkları istihdam ile yardımcı oluyor. Maddi durumu yetersiz öğrencileri için burs ve barınma fırsatları hazırlıyor. Riinvest Üniversitesi yabancı uyruklu öğrencileri için yaptıkları çalışmalarla yaşanabilecek sıkıntıları en aza indiriyor.

Riinvest Üniversitesi bünyesinde: İş hukuk fakültesi, İş hukuku, İşletme yönetimi fakültesi, Bankacılık ve Finans, Ekonomik Bilimi, Yönetim, Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, Yazılım Mühendisliği dallarında eğitim vermektedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!