Kosova Üniversiteleri Bölümleri

Kosova Üniversiteleri Bölümleri

Kosova üniversiteleri bölümleri ile Türk öğrencilerin, gençlerimizin ilgisini çekmektedir. Liseden mezun olmaya yaklaşan gençlerimizin aklında, üniversite sınavı, yaşamda ne yapmak istedikleri, hangi mesleği ve fakülteyi seçebilecekleri soruları akla gelmeye başlar. Bu sorular bitmek bilmez ama en fazla sorun üniversite sınavı noktasında yaşanır. Çünkü ülkemizde zorlayıcı ama elbette olması gereken bir sınav sistemi bulunmaktadır. Oysa sizi sınavsız şekilde kabul edecek, son derece seçkin üniversiteleri, özellikle gerçekten son yıllarda çok gözde olan bir üniversiteyi seçebilirsiniz. Bu kurumun adı Priştine Universum Üniversitesidir.

Üniversitenin Bölümleri ve Türk Öğrenciler İçin Avantajları:

Kosova üniversiteleri bölümleri arasında, en özel eğitimi ve Türk öğrenciler için sunduğu özel imkanları ile üniversite oldukça ilgi görmektedir. Birçok açıdan seçmekte fayda olan bir kurumdur. Priştine Universum Üniversitesi, 2005 yılında kurulmuştur. Akademik çalışmalara ve bilimsel gelişmelere açık, önem veren özelliği vardır. Ülkenin ilk bilimsel araştırma, inceleme merkezi bu okulda açılmıştır. Seçkin bir akademik kadrosu olup, öğrencilere modern ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri eğitimler verilmektedir. Kurumun amacı, öğrencilere uygun fiyatlı eğitimi, en özel ve en verimli şekilde vermektir.

Türk öğrencilerin yeri kurum için ayrıdır. Bugüne kadar birçok gencimiz okul bünyesinde mezun olmuştur, olmaya da devam etmektedir. Kosova üniversiteleri bölümleri arasında, en avantajlı en ilgi gören bölümler bu üniversitededir. Hukuk fakültesi, gençlerimizin girmeyi çok istedikleri ancak sınav sisteminde yüksek puanları nedeniyle endişelendikleri bir bölümdür. Universum üniversitesi öğrencilerimizi her bölüme sınavsız olarak kabul etmektedir. Ayrıca, hukuk fakültesinde Türk öğrencileri için İngilizce destekli eğitim programları uygulanmaktadır. Öğrenciler, hem Türk hukuk mevzuatını, hem de Avrupa Hukuku’nu öğrenmektedir. İnşaat mühendisliği fakültesi ve mimarlık fakültesi öğrencileri de aynı şekilde, İngilizce destekli eğitim almaktadır. Birçok derse ülkemizden giden hocalar girmektedir. Son derece yüksek puanlı olan bu bölümlere, lise diplomanızla sınavsız olarak kabul edileceksiniz.

Bunun dışında, işletme ve yönetim bölümü, işletme yönetimi bölümü, bankacılık ve finans bölümü, pazarlama ve halkla ilişkiler bölümü, uluslararası ilişkiler bölümü, kamu yönetimi, Avrupa çalışmaları bölümü, bilgisayar bilimleri, bilgi ve yönetim sistemleri bölümleri gibi bir çok bölüm bulunmaktadır. Türk öğrencilerin okul bünyesinde ayrı bir kontenjanda bulunduğunu belirtelim. Kayıt tarihleri ve detayları için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz. Bu seçkin üniversitenin özellikleri, yapısı, kayıt için diploma dışında istenen belgeler, oturma izni gibi tüm detayları şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Profesyonel öğrenci danışmanlarımızla işlemlerinizi çok kolay gerçekleştireceksiniz. Tek yapmanız gereken, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları, şubelerimizden, çağrı merkezimizden ya da internet sitemizden iletişime geçmektir. En doğru kararı vermeniz için size yardıma hazırız. Dost ve kardeş ülke olan Kosova’da, bu parmakla gösterilen üniversitede eğitim almanın şansını siz de yakalayın. Geleceğe güvenle bakan bir eğitimin parçası olun. Hemen sizi bürolarımıza bekliyoruz.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!