Priştine Universum Üniversitesi Türkçe Eğitim

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce Eğitim

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce Eğitim

Kosova Balkanlar coğrafyasında, Doğru Avrupa’da, sevimli ve huzurlu ülkelerden biridir. Ülkemizle Kosova arasında kopması imkansız, son derece yakın bağlar bulunmaktadır. Ülkede Türk nüfusu yoğunluktadır ve İslam dini ülkenin dinlerindir. Osmanlı İmparatorluğu etkisi ülkede buram buram tütmektedir. Türk insanın yaşamına ve geleneklerine son derece yakın yaşam kültürü olan bir halkı vardır. Kosova’nın Türk öğrencileri için önemli özellikleri bulunmaktadır. Bu da öğrencilerimizin ülkenin seçkin eğitim kurumlarında eğitim alma şanslarının olmasıdır. Ülkenin en prestijli okullardan biri, başkentin gözde okullarından olan Priştine Universum Üniversitesi’dir.

Priştine Universum Üniversitesi’nde İngilizce Eğitim:

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce Eğitim veren bölümleri ile öğrencilerimiz beklemektedir. Öğrencilerimiz üniversitenin tüm bölümlerine sınavsız olarak girebilirler. Sınavsız, bir taban puanı olmadan, sadece diplomalarıyla kayıtlar için başvuru yapmak öğrencilerimiz için mükemmel bir avantajdır. Bir sınava girme stresi yaşamadan, direk şekilde, istediklerine fakültelere, bölümlerle kayıt olma şansını öğrencilerimiz yakalamaktadırlar. Kosova öğrencilerimize son derece kolay oturma izni vermektedir ve Kosova vize uygulayan bir ülke değildir. Kolayca oturum izninizi alabilirsiniz. Öğrencilerimiz her konuda, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak danışmanlarımızdan bilgi ve yardım almaktadır. Siz de kurumlarımıza, profesyonel öğrenci danışmanlarımızda danışarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. İstediğiniz fakülteyi okumak hayal değil. Bunu Priştine Universum Üniversitesi İngilizce eğitim imkanları ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğru adımları atmak sizi mesleki anlamda mükemmel bir geleceğe hazırlar. Bunu Universum Üniversitesi ile yapabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi İngilizce Eğitim fırsatlarını en geçerli bölümler için sunmaktadır. Buna göre, hukuk fakültesinde, inşaat mühendisliği fakültesinde ve mimarlık fakültesinde İngilizce destekli eğitimlerinizle, hayalini kurduğunuz meslek eğitimini alabilirsiniz. Öte yandan, üniversitenin diğer bölümleri de kapılarını sonuna kadar Türk öğrenciler için aralamaktadır. İşletme ve yönetimi bölümü, kamu yönetimi bölümü, bankacılık ve finans bölümü, pazarlama ile halkla ilişkiler bölümü, uluslararası ilişkiler bölümü, Avrupa çalışmaları bölümü, bilgisayar bilimleri bölümü, bilgi ve yönetim sistemleri bölümler ve diğer ilgi gören bölümleri ile üniversite öğrencilerimizi beklemektedir.

Üniversite bünyesinde, öğrencilerimiz ülkemizden gelen hocalardan da ders alma şansını yakalamaktadır. Öte yandan, diğer öğrencilerimizle aynı ortamda, eşit şartlarda eğitim alma fırsatından yararlanacaksınız. Uluslararası ortamda eğitim almanın şansını ve farkını yaşayacaksınız. Kampus öğrencilerin eğitimlerini mükemmel şekilde almaları için son derece modern şekilde tasarlanmıştır. Öte yandan, sosyal aktivitelerin de öğrenciler için son derece önemli olduğunu, okul yönetiminin de buna önem verdiğini belirtelim. Öğrencilerin, sosyalleşmesi için tüm altyapı hazırlanmıştır. Sanat etkinlikleri, spor aktiviteleri, kültür ve seminer, konferans ve toplantılar sıkça yapılmaktadır. Öğrencilerin hem mesleklerini öğrenmeleri, hem de sosyal olmaları için özel programlar hazırlanır ve öğrencileri bu şekilde yönlendirirler. Son derece özel bir meslek eğitimi almak için bu okulu seçmelisiniz. Memnun kalacaksınız.

 

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!