Kosova'da Üniversite Fiyatları

Kosova’da Üniversite Fiyatları

Kosova, Avrupa’nın en genç cumhuriyetlerinden biridir. Ülke 2008 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Geçmişteki modern temellerini baz alarak ülke hızla ve emin adımlarla ilerleme yoluna girmiştir. Günümüzde, sağlam adımlarla geleceğe bakmaktadır. Kosova, temelleri son derece sağlam, modern ve donanımlı altyapısı olan bir ülkedir. Altyapısı da sağlamdır ve ekonomisi iyidir. Geçimin kolay olduğu, ucuz bir ülkedir. Yemem içme giderleri, ulaşım, ısınma, barınma gibi harcamalar vatandaşların bütçesini sarsmamaktadır. Özellikle tarımın gelişmiş olması, bereketli bir ülke olmasını sağlamaktadır. Ülkede öğrenciler de son derece rahat yaşam sürmektedir. Tam bir üniversite ve öğrenci ülkesidir. Kosova’nın en önemli üniversiteleri başkentte bulunmaktadır. Priştine Universum Üniversitesi de bunlardan biridir. Kosova’da üniversite fiyatları, özellikle Universum Üniversitesi fiyatları öğrencilerimiz, ayrıca bizim öğrencilerimizin yüzünü güldürmektedir.

Universum Üniversitesi ve Kosova’da Üniversite Fiyatları:

Kosova’da üniversite fiyatları öğrenciler için, özellikle de ülkemizden giden öğrenciler için son derece uygundur. Verdiği kaliteli ve prestijli eğitimin yanında, Priştine Universum Üniversitesi fiyatları da öğrencilerimizi memnun etmektedir. Okulun en önemli kriteri gençlere en mükemmel eğitimi vermek bunun yanında en az harç giderlerini almaktır. Bu noktada, çok önemli bir kamu hizmeti sunulduğunu eklemek gerekir. Okul 2005 yılında, Kosova henüz Birleşmiş Milletler güvenliğinde iken kolej olarak kurulmuştur. Kolej eğitiminden, kendini geliştirerek bir üniversite olarak 2012 yılından bu yana hizmet vermeye başlamıştır. Altyapısının son derece sağlam olması, akademik kadrosunun mükemmel olması sayesinde kısa sürede ülkenin ve Doğu Avrupa’nın en sağlam yüksek eğitim kurumları arasına girmeyi başarmıştır.

Universum üniversitesi Türk öğrencileri sınavsız olarak kabul etmektedir. Okulun ücretleri, verdiği eğitime kıyasla, Türk öğrencileri için Kosova’da üniversite fiyatları açısından diğer kurumlarla ve eğitim kaliteleriyle kıyaslandıklarında gerçekten çok caziptir. Harçlar senede iki taksitle, sömestre başlarında ödenebilir. Öğrencilerin mükemmel kalitede eğitim almaları, bütçelerini sarsmayacak harç rakamları, zorlanmadan bir öğrenci olarak üniversitede yer almalarını sağlamaktadır. Hukuk fakültesinde, mimarlık fakültesinde ve inşaat mühendisliği fakültesinde öğrencilerimiz için İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Diğer bölümler de öğrencilerimiz için özel eğitim detaylarına sahiptir. Ülkemizden hocalar gelerek eğitime katkıda bulunmaktadır.

Kampus içinde ve yakınlarına bulunan yurtlar, kiralık oda ve daire seçenekleri de uygun fiyatlardadır. Öğrencilerimiz Priştine’de, Universum üniversitesi’nde eğitim aldıkları süre içinde, ev satın alabilirler ya da uygun fiyatlarla kiralayabilirler. Araç kiralama ve satın alma seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Öte yandan, son derece ekonomik olan ulaşım imkanlarından da her zaman yararlanmanız mümkün olur. Diplomalar denklik açısından öğrencilerimizi memnun etmektedir. Bu noktada, ülkemizde diplomalarınızın tanınması hususunda bir zorluk çekmeyeceksiniz Ülkemizde diplomalarınızla mesleğinize başlayabilirsiniz. Ayrıca, Avrupa ülkelerinde de üniversitenin diplomaları tanınmaktadır. Mutlaka bu üniversiteyi kurumlarımızdan bilgi alarak inceleyin ve siz de kararınızı verin. Seçiminizden memnun kalacaksınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!