Kosova Üniversiteleri Taban Puanları

Kosova Üniversiteleri Taban Puanları

Kosova Üniversitelerinde eğitim gören birçok Tür öğrencimiz bulunmaktadır. Bu üniversitelerin eğitim kalitesi, sundukları avantajlar öğrencilerimizi haklı olarak çekmektedir. Kosova üniversitelerinin arasında bir üniversite gerçekten çok ilgi görmektedir ve adeta öğrencilerimiz kayıt döneminde sıraya girmektedir. Bu üniversite, Priştine Universum Üniversitesidir. 2005 yılında kurulan üniversite, ülkenin ilk bilimsel araştırma merkezini açan, bilime, kaliteli eğitime, öğrencilerin yeteneklerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarına çok dikkat etmektedir. Bu özelliklerle ve ilkeli eğitimle okul Avrupa’da sayılı eğitim kurumları arasına girmiştir. Kosova üniversiteleri taban puanları ve eğitim ücretleri bakımından da üniversite çok caziptir.

Taban Puanları ve Kayıt Seçenekleri:

Kosova üniversiteleri taban puanları ve kayıt işlemleri noktasında, üniversite öğrencilerimize son derece cazip imtiyazlar sunmaktadır. Taban puanları konusunda, Priştine Universum Üniversitesi’nde bir şart bulunmamaktadır. Bir alt sınır yoktur. Ülkemizdeki uygulamalardan farklı olarak, üniversite öğrencilerimizi sınavsız olarak kabul etmektedir. Hiçbir sınava girmeden, hayalini kurduğunuz, okumayı amaçladığınız fakülteye kaydınızı yaptırabilirsiniz. Hukuk fakültesi, inşaat mühendisliği fakültesi ile mimarlık fakültesinde öğrencilerimiz sınavsız ve puan olmadan giriş hakkına sahip olmakla birlikte, aynı zamanda, İngilizce destekli eğitim almaktadır. Türkiye’mizden seçkin hocalarımız bu bölümlerde derslere girmektedir. Diğer bölümlerde de mükemmel bir eğitim kalitesi söz konusudur. Kosova Üniversiteleri taban puanları bakımından aynı zamanda eğitim kalitesi noktasında, Priştine Universum Üniversitesi idealdir.

Üniversite ülkemizden sadece lise diploması ile kayıt kabul etmektedir. Ne bir puan şartı, ne de bir giriş sınavı söz konusu değildir. Ayrıca, lise türü de önemli değildir. Ülkemizde öğrencilerimiz farklı liselerden mezun olabilirler. Meslek liseleri, örneğin imam hatip liseleri, Anadolu liseleri, düz liseler gibi lise türleri bulunmaktadır. Üniversite diploma türüne değil, lise diplomasını dikkate almaktadır. Ayrıca, öğrencilerimize lisans tamamlama imkanı da sunulmaktadır. Bu da inanılmaz bir avantajdır. Adalet meslek yüksekokulundan iki sene ön lisans eğitimi alarak mezun olan gençlerimiz, sadece diplomaları ile hukuk fakültesine başvuruları yapabilirler. Dört senelik hukuk fakültesi eğitimlerine bir not ortalaması ya da sınav şartı olmadan devam edebilirler. Lisans tamamlama imkanı ile iki senelik okullarda ön lisans eğitimlerini alan öğrenciler ilgili bölümlere devam ederek, lisans diplomalarını alabilirler.

Priştine Universum Üniversitesi hakkında detaylı bilgileri almak için kurumlarımıza başvurabilirsiniz. Birçok gencin eğitim almak için can attığı bu seçkin kurumda öğrenci olma fırsatını kaçırmamalısınız. Şubelerimizden, sitemizden ve çağrı merkezimizden bilgi almanız her zaman mümkündür. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı profesyonel öğrenci danışmanlarımız, öğrencilerimizin her zaman en iyi eğitimi almaları için en seçkin okulları tespit etmektedir. Kosova için Priştine Universum Üniversitesien iyisidir. Mükemmel bir eğitim almak, ülkemizde ve Avrupa’da tanınan diplomalara sahip olmak için hemen kararınızı verin. Siz de bu seçkin kurumun bir parçası olun ve memnun kalın.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!