Kosova Üniversiteleri Geçiş

Kosova Üniversiteleri Geçiş

Üniversiteleri arasında, en dikkat çeken ve ilgi gören üniversite başkentte bulunan, Universum Üniversitesidir. Priştine ülkenin başkentidir ve tam bir öğrenci, üniversite kentidir. Avrupa’nın dört bir yanında öğrenciler bu güzel şehirde eğitim almaktadır. Türk öğrencileri de dahildir. Özellikle, Universum üniversitesi son derece ilgi çeken, başarılı eğitim ile ön plana çıkan eğitim kurumudur. Kosova üniversiteleri geçiş imkanları noktasında, Universum Üniversitesi öğrencilerimize son derece avantajlar sunmaktadır. Öğrencilerimiz, okudukları bölümlerden bu seçkin üniversiteye geçişlerini yapabilirler.

Universum Üniversitesi Geçiş Olanakları:

Universum Üniversitesi, Kosova üniversiteleri geçiş imkanları noktasında, öğrencilerimize olumlu birtakım destekler ve kolaylıklar sunmaktadır. Üniversitenin bölümlerinde, lisans eğitimi ve lisans tamamlama dahil olmak üzere, geçiş imkanlarında da kesinlikle bir sınav şartı uygulanmamaktadır. Öte yandan, öğrencilerimiz bir not ortalaması ya da puan şartına da bağlı değildir. Öğrencilerimiz çeşitli sınıflarda direk geçiş uygulamalarından yararlanabilirler. Bir başka ülkede üniversite eğitimi almakta olabilrsiniz. Kosova Üniversitelerinden birinde de eğitim almakta olabilirsiniz. Farklı olarak, Türkiye’de, yani ülkemizde bir üniversite eğitim almakta olabilirsiniz. Okuduğunuz üniversite nerede olursa olsun, Universum Üniversitesi’nde, Kosova üniversiteleri geçiş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Üniversitenin hukuk fakültesi ile mimarlık ile inşaat mühendisliği bölümlerinde İngilizce destekli olarak eğitim verilmektedir. Ülkemizden hocalar da gelerek öğrencilerimize ders vermektedir. Bu okul bünyesinde, öğrencilerimize özel olan bir uygulamadır. Okulun diğer bazı bölümleri, işletme ve yönetim bölümü, işletme yönetimi bölümü, kamu yönetimi bölümü, bankacılık ile finans bölümü, pazarlama ile halkla ilişkiler bölümü, uluslararası ilişkiler bölümü, Avrupa çalışmaları bölümü, bilgisayar bilimleri bölümü ile bilgi ve yönetim sistemleri bölümü olarak sayılabilir. Bu bölümler öğrencilerimize özel bazı eğitim uygulamaları da söz konusudur. Öte yandan, genel anlamda, öğrenciler gerçekten çok özenli bir eğitime tabi tutulmaktadır.

Kampus altyapısı donanımlıdır ve okulun iki kampusu bulunmaktadır. Öğrencilerin rahat etmesi için tüm detaylar düzenlenmiştir. Eğitim binalarında, bilgisayar ve internet donanımları eksiksiz olarak tesis edilmiştir. Etüt odaları, konferans salonları, sınıflar, amfiler, bilgisayar odaları, modern şekilde dizayn edilen laboratuvarlar öğrenciler için özel dizayn edilmiştir. Kampus genelinde, spor salonları ve odaları, kütüphane, öğrenci kulüpleri,sanat salonları gibi birçok tesis bulunmaktadır. Kampus temiz, hem modern altyapısı olan, hem de doğal güzelliklerin de bulunduğu alandır. Ayrıca, kentin merkezi noktalarından birinde bulunmaktadır.

Universum üniversitesi her sınıfta ve lise mezunu olan gençlerimize kucak açmakta, mükemmel bir meslek eğitimi sunmaktadır. Mezun olduğunuzda alacağınız diplomalar hem ülkemizde, hem de Avrupa ülkelerinde tanınmaktadır. Gençlerimiz,altyapısı son derce sağlam meslek eğitimlerini almaktadır. Ayrıca, medeni toplumda kendine güvenen bir birey olmanın ne demek olduğunu da gençlerimiz öğrenmektedir. Tam anlamıyla, hayata hazırlanan, güvenli bireyler olmak için üniversite eğitimini sunmaktadır.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!