Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova’da eğitim, haklı olarak öğrencilerimizin ilgisini çekmektedir. Bu ilginin son derece haklı nedenleri vardır. Öncelikle, Kosova bir öğrencinin eğitim yıllarını geçireceği en avantajlı ülkelerden biridir. Huzurlu, suç oranı son derece düşük, barış içinde bir ülkedir. Tüm iç savaş sorunlarını geride bırakan Kosova, günümüzde mutlu insanları ile modern bir kalkınma sürecine girmiştir. Kosova Halkı farklı milletlerden, yoğun şekilde Türklerden oluşmaktadır. Türk soydaşlarımız İslam dinini benimsemiştir. Ülkemizden bu güzel ülkeye eğitim almak giden gençlerimiz, asla yabancılık çekmemekte, aksine kendilerini sıcak bir ortamda bulmaktadırlar. Kosova okuma yazma oranı yüksek bir ülkedir. Üniversite mezunları açısından da yüksek bir oran söz konusudur. Kosova Üniversiteleri, özellikle son derece elit bir üniversite olan Priştine Universum üniversitesi hakkında bilgi almak için Kosova üniversitesi İstanbul bürosu ve diğer bürolarımız sizleri beklemektedir.

Kosova Üniversitesi Bilgileri İçin İstanbul Büromuzdan Bilgi ve Destek Alabilirsiniz:

Kosova üniversitesi İstanbul bürosu ve diğer bürolarımızla, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerleyiz. Amacımız, yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da yurtdışında eğitim almak öğrencilerimiz için en uygun seçenekleri sunmak ve onlara bu yolda destek ve yardımcı olmaktır. Gerçekten, son yılların parlayan yıldızı Kosova’da son derece uygun ve ekonomik şartlarda, seçkin üniversite meslek eğitimi alma şansını yakalayabilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi bunlardan biridir. İngilizce destekli bölümleriyle Türk öğrencilerimizi beklemektedir. Birçok bölümü ile öğrencilerimizin istedikleri meslek eğitimlerini sınavsız olarak almalarını sağlar. Tam bir Avrupa üniversitesidir.

Kosova Üniversiteleri, özellikle başkentin gözde kurumu Priştine Universum Üniversitesi hakkında bilgi almak için her zaman kurumlarımızdan yardım alabilirsiniz. İnternet sitemizden, çağrı merkezimizden, şubelerimizden öğrencilerimiz, ister yalnız, ister aileleri ile birlikte gelerek bilgi alabilirler. Kosova Üniversitesi İstanbul bürosu ve diğer bürolarımızla da sizinleyiz. Kosova üniversiteleri, başta Universum üniversitesi olmak üzere, öğrencilerin online ve diğer kanallardan iletişimlerine ve okulla ilgili bilgi almalarına son derece önem vermektedir. Bu noktada, okulların ülkemizdeki şubelerinden ve temsilciliklerinden, Eurostar Olarak kurumlarımızdan kesintisiz şekilde destek alabilirsiniz. Üniversitelerin sosyal medya hesaplarını da takip etmenizde fayda vardır.

Kosova’da eğitim alan öğrenciler gerçekten avantajlı konuma sahiptir. Herşeyden önce ekonomik anlamda bütçelerini zorlamayacak bir ülkedir. ABD, İngiltere, Almanya gibi ülkelerde eğitim görmek inanılmaz yüksek masraflara neden olur. Aynı seviyede üniversiteleri olan, Bologna kriterlerine uygun Kosova’da yükseköğrenim çok daha ekonomiktir. Ayrıca, öğrencilerimiz sınav sistemine dahil olmadan, sadece diplomaları ile istedikleri bölüme girebilmektedir. Diplomalar ülkemizde tanınmaktadır. Bu da çok önemli bir avantajdır. Öte yandan, diplomalar AB ülkelerinde de tanınmaktadır. Öğrencilerimiz mezun olduklarında, birçok ülkede tanınan diplomaları ile uluslararası anlamda kariyer yapma olanaklarına sahip olmaktadır. Aktif, sosyal üniversite öğrencileri ile kampusta zaman geçirmeleri de öğrencilerimizi son derece memnun etmektedir.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!