Kosova Üniversitesi Bölümleri

Kosova Üniversitesi Bölümleri

Kosova gibi huzurlu, eğitim oranı yüksek, kaliteli yüksek eğitim kurumlarının olduğu bir ülkede üniversite eğitiminizi alabilirsiniz. Kosova üniversitesi ve Kosova üniversitesi bölümleri deyince, akla ilk gelen üniversitelerden biri, Priştine Universum Üniversitesi’dir. Priştine Universum Üniversitesi, 2005 yılında, kolej olarak eğitim hayatına başlamıştır. 2012 yılından bu yana, seçkin ve tercih edilen bir üniversite olarak eğitim yaşamına devam etmektedir. Türk öğrencilerin seçtikleri ve diğer öğrenciler gibi, memnun oldukları bir eğitim kurumudur.

Kosova Üniversitesi olarak Priştine Universum Üniversitesi ve Bölümleri:

Priştine Universum Üniversitesi, Türkiye’den öğrencilerimizi tamamen sınavsız şekilde kabul etmektedir. Taban puan şartı ya da başka bir şart aranmamaktadır. Bu kadar seçkin ve elit bir üniversitede sınavsız kabul son derece önemli bir avantajdır. Hayal ettiğiniz bölüme sınav şartı olmadan kabul edileceksiniz ve üniversitenin ilkeli eğitim kalitesinden yararlanacaksınız. Üniversite öğrencilerin özgür ve kendilerini ifade edebildikleri bir ortamda eğitim almalarına çok önem vermektedir. Bu nedenle, öğrenci temsilci sistemi ve öğrenci kulüplerine çok önem verilmektedir.

Kosova Üniversitesi bölümleri olarak, Priştine Universum Üniversitesi’nde bölümler, lisans eğitim programları noktasında, işletme ve yönetim bölümü, bankacılık ve finans bölümü, pazarlama ve iletişim bölümü, uluslararası iş bölümü, siyaset bilimleri bölümü, kamu yönetimi bölümü, uluslararası ilişkiler ve Avrupa çalışları bölümleri olarak sayılabilir. Hukuk fakültesi, inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümleri de gençlerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu mesleki anlamda, kariyer olanakları her zaman olan bölümlerde ayrıca İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Bu özellik gerçekten son derece avantaj sağlamaktadır.

Kosova üniversitesi bölümleri Türk öğrencileri sınavsız şekilde kabul etmektedir. Diplomanızla, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelerek, profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan yardım ve bilgi alabilirsiniz. Her zaman ve her konuda size yardımcı olmaya hazırız. Bu önemli fırsatı kaçırmayın ve kayıt şartlarını öğrenin. Sınırlı kayıt sürelerinden, kontenjanlardan yararlanarak siz de bu seçkin eğitim kurumunda olmanın şansını yakalayın. Kendinizi geleceğe hazırlamak için yapmanız gereken Kosova’nın bu seçkin üniversitesinde eğitim alma olanaklarından yararlanmaktır.

Konaklama, barınma, ısınma ve yeme içme gibi genel yaşam giderlerinin sizi zorlamayacağını belirtelim. Seçtiğiniz bölümde eğitiminizi alırken, ne harç ücretleri ne de genel yaşam giderleri sizi zorlamayacaktır. Uygun şekilde daire ya da oda kiralayabilirsiniz. Dilerseniz satın alabilirsiniz. Araç kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Birkaçarkadaşınızla birlikte kalabilirsiniz. Öğrenci danışmanlarımızdan yurt ve diğer konaklama seçenekleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Hem kayıt işlemlerinden önce, karar verme aşamanızda, hem de sonrasında eğitim süresince her zaman desteğimizi alacaksınız.

Kosova’da çok sayıda İslam dinini benimsemiş din kardeşimiz ve Türk kardeşlerimiz yaşamaktadır. Geleneklerimiz de yakın olduğunda, Türk öğrenciler kesinlikle zorlanmamakta ve yabancılık çekmemektedir. Bu nedenle, bu güzel ülkeyi ve seçkin üniversiteyi tercih eden birçok üniversite öğrencimiz bulunmaktadır.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!