Kosova Amerikan Üniversitesi

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Adalet meslek yüksekokulu eğitimlerini ülkemizde alan gençlerimiz, Avrupa’nın en seçkin üniversitelerinden birinde, sadece iki sene daha eğitim alarak hukuk fakültesinden mezun olmaya ne dersiniz? Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yurtdışında eğitim almak isteyen gençlerimize destek olmak için hazırız. Türk gençlerinin son derece yoğun şekilde ve haklı olarak, ilgi gösterdikleri Kosova Üniversiteleri’nin sundukları fırsatlardan yararlanmalısınız. Siz de son derece cazip fırsatlardan yararlanarak, seçkin ve kaliteli eğitimleri ile Avrupa’da öne çıkan Kosova Üniversiteleri’nde eğitim alma hakkını ve şansını yakalayabilirsiniz.

Kosova Üniversitesi’nde Adaletten Hukuka Geçiş Fırsatı:

Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş fırsatını yakalamak için, ülkenin en prestijli üniversitesini seçebilirsiniz. Priştine Universum Üniversitesi, Kosova’dan ve yurtdışından birçok öğrencinin eğitim almaya can attığı bir kurumdur. Seçkin akademik kadro, klasik eğitim disiplinleri ile modern eğitimlerin birleşmesi, az kişilerden oluşan sınıflar ve öğrencilerin kişiliklerini ortaya çıkaran sağlıklı bir sistem, üniversitede öne çıkanlardır. Priştine Universum Üniversitesi, Türk öğrencilerine her zaman özel yer ayırmakta ve imkanlar sunmaktadır. Okul, Türk öğrencilerini tamamen sınavsız şekilde kabul etmektedir. Bir puan şartı ve uygulaması da bulunmamaktadır.

Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş yapmak isteyen öğrenciler için en cazip seçenek Priştine Universum Üniversitesi’dir. Üniversitenin hukuk fakültesi, ülkenin en önemli hukuk fakültelerinden biridir. Ayrıca, Türk öğrencileri için İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Ülkemiz ve uluslararası hukuk mevzuatı, İngilizce destekli şekilde verilmektedir. Bu şekilde öğrencilerimiz mezun olduklarında, ülkemiz hukuk sisteminde de kariyer yapabilir durumda olmaktadır. Diplomaların ülkemizde tanındığı da hemen ekleyelim. Ülkemizde iki senelik adalet meslek yüksekokulu eğitimi aldıktan sonra, kalan iki seneyi bu seçkin üniversitede alabilirsiniz. Tamamlama derslerinizi İngilizce destekli şekilde, zorlanmadan ve hocaların birebir ilgisi ile alacaksınız. Kosova Üniversitesi adaletten hukuka geçiş amacı olan gençler için mükemmel bir tercih olacaktır. Adalet meslek yüksekokulu diplomanızla, bir not ortalaması şartı olmadan, diplomanızla kaydınızı yaptırabilirsiniz. İki sene sonunda, hem ülkemizde, hem de yurtdışında tanınmış olacak diplomanızla hukuk fakültesi mezunu olarak geleceğe emin adımlarınızı atacaksınız.

Üniversite bünyesinde, Türk öğrenciler avantajlı bir konumda, kendilerini rahatlıkla ifade etme şansına sahip olarak eğitim almaktadır. Ülkemizde lisans tamamlama derslerinin ve mevzuatının tümü üniversitenin hukuk fakültesinde verilmektedir. Priştine Universum Üniversitesi’nde eğitim alan gençlerimiz, ülkemizdeki hukuk fakültelerinden farklı bir eğitim kesinlikle almayacaklardır. Kampus içinde öğrenciler için son derece güvenli ve huzurlu bir ortam sağlanmaktadır. İki senenizi, hem eğlenceli, hem de sosyal anlamda kendinizi ifade ederek geçireceksiniz. Kosovalı gençlerle ve yurtdışından gelen öğrencilerle, kozmopolit bir ortamda eğitim alacaksınız. Priştine, Türklerin yoğun olarak yaşamakta oldukları bir kent olduğundan, kesinlikle yabancılık çekmeyeceksiniz. Kalan zamanlarınızda bu güzel şehirde huzurlu ve mutlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!