Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova cazip eğitim fırsatları ile sizleri bekliyor. Sevgili gençler, üniversite seçiminizin, yapmak istediğiniz mesleğin eğitimini almak istediğiniz fakülte eğitiminin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sizin için, geleceğiniz ve hayatınız, hatta aileniz için son derece önemlidir. Bu noktada, mutlaka doğru kararlar almalısınız. Ülkemizde, eğitim sistemimizin bir gereği olarak üniversite giriş sınavı sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, ülkemiz şartlarında normaldir ancak, her ülkede bu şekilde bir uygulama olduğunu sanılmamalıdır. Ülkemize çok yakın ülkelerde öğrenciler sınavsız şekilde giriş yapabilirler. Yurtdışında eğitim görmek isteyen gençlerimiz için birçok ülke ve okul seçeneği bulunmaktadır. Bunların arasında Kosova ve Kosova Üniversiteleri gelmektedir. En gözde olanı ise Priştine Universum Üniversitesi’dir.

Kosova Eğitim Danışmanlığı ile Doğru Seçimleri Yapın:

Priştine Universum Üniversitesi ülkenin en prestijli üniversitesidir. Başkent Priştine’de iki kampusta yerleşkesi bulunmaktadır. 2005 yılından bu yana eğitim hayatına devam eden, 2012 yılında ise üniversite olarak kurumsallaşmış bir okuldur. Öğrencilerine modern, kendilerini geliştirmeye yönelik, dürüst bir eğitim sunmaktadır. Akademik kadrosu son derece uzman ve alanlarında tanınmış isimlerden oluşmaktadır. Akademik yayınları olan seçkin isimlerdir ve öğrencileri ile özverili şekilde, birebir iletişime kurmaktadırlar. Okul Türk öğrencileri sınavsız olarak kabul etmektedir. Bu durum öğrencilerimiz için son derece avantajlıdır. Çünkü, lise diploması bu seçkin kuruma kaydolmak için yeterlidir. Lisans, yüksek lisans, doktora, lisans tamamlama eğitimleriniz için okula güvenebilirsiniz.

Kosova Eğitim Danışmanlığı olarak kurumlarımızla her zaman en doğru seçimleri yapacaksınız. Kurumumuz yılların tecrübesine sahip, uzman ekibiyle sizlerin, gençlerimizin en önemli ve sağlıklı seçimi yapmalarını sağlamaktadır. Önerimiz, Priştine Universum üniversitesi’ni, size bu seçkin kurumu değerlendirmenizi önermektir. Kosova Eğitim Danışmanlığı olarak, her adımda sizlerleyiz. Profesyonel öğrenci danışmanlarımıza internet sitemiz üzerinden, çağrı merkezimizden ve yüzyüze şekilde çalışma ofislerimizden ulaşabilirsiniz. Sizin için, isteklerinizi, hedeflerinizi dikkate alarak en doğru seçenekleri sunmaktayız.

Kosova Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimizin doğru kararlar alması için en doğru seçeneği sunmaktayız. Ancak, hizmetlerimiz bununla sınırlı değildir. Bunların dışında, öğrencilerimizin her zaman yanında, onlara destek olmaktayız. Kayıt kontenjanları ve kayıt başvuruları için her zaman yardım etmekteyiz. Belgelerin temini, sunulması, hazırlanması gibi işlemlerle sizinle olacağız. Kayıt işlemlerinizden sonra, eğitim sürecinde de size destek olacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğitim yıllarınızda da danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak hedefimiz, gençlerimizin yurtdışı eğitimlerinde en doğru seçenekleri bilmeleri ve en sağlıklı seçimleri yapmalarıdır. Universum Üniversitesi, siz Türk öğrencileri beklemektedir. İngilizce destekli bölümlerde de kaliteli ve size özel bir eğitim alabilirsiniz. Ayrıca, üniversitenin tüm bölümlerinde son derece özenli bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Buna göre, seçimlerinizi sağlıklı şekilde yaparak kendiniz, kariyeriniz için en doğru kararı vermek aslında hiç de zor değildir. Kurumlarımıza danışarak bunu yapabilirsiniz.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!