Kosova Otobüs-Tren-Uçak Seferleri (Priştine-İstanbul)

Kosova Otobüs-Tren-Uçak Seferleri (Priştine-İstanbul)

Kosova, Eski Yugoslavya’dan kopan ve bağımsızlığını ilan eden ülkelerden biridir. Kosova Cumhuriyeti’nin başkenti Piriştine’dir. Denize kıyısı olmamakla birlikte, doğal güzellikleri ile bilinen ve beğenilen bir ülkedir. Ülkenin nüfusu yaklaşık olarak 2 milyon civarındadır. Resmi dilleri Arnavutça ve Sırpça olup, İngilizce de konuşulmaktadır. Hem sürekli gelişen altyapısı, hem de doğal güzellikleri ile ülkenin hem görülesi, hem de yaşanılası bir yer olduğunu belirtme gerekir. Avrupa Kıtası’nda yer alan bu güzel ülke, diğer Avrupa ülkeleri ile yakın ilişkiler içindedir. Kosova Cumhuriyeti’nin ülkemizle de sıcak bağları bulunmaktadır.

Kosova İle Ülkemiz Arasında Bağlantı:

Kosova, ülkemizden çok uzak bir ülke değildir. Kosova otobüs, tren, uçak seferleri( Priştine-İstanbul) Kosova İstanbul arası kaç saat, Kosova nasıl gidilir. Kosova şehir içi ulaşım bilgileri için ve gözde üniversitesi Priştine Universium Üniverstesi hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Priştine ile İstanbul arası, 877 kilometredir. Bu mesafe yaklaşık olarak 10 saat sürmektedir. Arabayla, karayoluyla gidildiğinde 10 saat süren yolculuk, tren yolculuğu ile de aynı süredir. İstanbul’dan Kosova’ya zevkli bir tren yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Sık aralıklarla iki şehir arasında otobüs seferleri olduğunu da belirtelim. Uygun bilet fiyatları ile otobüs seferlerinden yararlanabilirsiniz.

Priştine ile İstanbul arasında uçak seferleri son derece sıktır ve uygun kampanyaları izleyerek biletlerinizi son derece uygun rakamlara alabilirsiniz. Uçak seyahati yaklaşık olarak, 700 kilometredir. Uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika sürmektedir. Araçla ulaşmak isteyenler, güvenli kara yollarını kullanarak bunu rahatlıkla yapabilirler. Benzinli araçlarla, 420.00 TL civarında harcama yaparak, dizel araçlarda ise, yaklaşık olarak, 280,00 TL harcama yaparak ulaşabilirsiniz. Kosova, ülkemizden çok uzak bir ülke değildir. Kosova otobüs, tren, uçak seferleri( Priştine-İstanbul) Kosova İstanbul arası kaç saat, Kosova nasıl gidilir. Kosova şehir içi ulaşım açısından, ülkemizle fazla mesafesi olmayan ve ulaşım noktasında son derece rahat ve birçok seçenek barındıran özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Kosova İstanbul Arası Kaç Saat, Kosova Nasıl Gidilir? Kosova Şehir İçi Ulaşım

Kosova ve özellikle, başkent Priştine kaliteli üniversiteleri ile tanınmaktadır. Bunların başında, Priştine Universum Üniversitesi gelmektedir. Bu seçkin yüksek eğitim kurumu, Türk öğrencileri sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Kosova, ülkemizden çok uzak bir ülke değildir. Kosova otobüs, tren, uçak seferleri( Priştine-İstanbul) Kosova İstanbul arası kaç saat, Kosova nasıl gidilir. Kosova şehir içi ulaşım açısından bu kadar avantajlı iken, seçkin üniversite, öğrencilerimizi sınavsız şekilde kabul ediyor iken, kesinlikle bu fırsat kaçmaz diyoruz. Bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, çağrı merkezimizden ve sitemizden bilgi alabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz fakültede, sınav şartı olmadan kabul edilmenin ve seçkin bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!